Будівельний бітум

Бітум
Бітум широко застосовується у масштабному будівництві та у приватному використанні. Будматеріали, якими можна замінити бітум, не можуть похвалитися таким ідеальним співвідношенням ціни та якості. Тому здебільшого рекомендується купити бітум.
 
Про матеріал:
Бітум – це будівельний матеріал, який використовується для спорудження фундаменту, покрівельних та інших ремонтних маніпуляцій. Якщо розбирати за складом, що таке бітум, це, по суті, продукт нафтопереробки.
Продукт продається у двох формах: рідка та тверда.
Виробництво рідкого бітуму відбувається шляхом плавлення твердого. Останній вид матеріалу зручно зберігати та перевозити. При застосуванні він нагрівається за допомогою спеціальних печей. Температура плавлення бітуму 80 градусів. Рідкий склад повинен бути використаний для дуже швидко, тому що в нормальній атмосфері він швидко приходить у твердий стан.
Матеріал використовується для гідроізоляції, тому при питанні чим розчинити бітум повністю відкидається вода. Перш ніж купити бітум оптом або в роздріб, обов'язково переконайтеся, що продавець має сертифікат відповідності та паспорт на продукцію.
 
Вартість:
Ціна бітуму залежить від ціни на нафтопродукти. Розглядати це питання можна з потрібного обсягу.
 
Витрата:
Скільки коштує бітум - важливе питання, тому що його витрата може виявитися дуже великою. Бажано заздалегідь розрахувати потребу. Купівля великої кількості матеріалу ні до чого, яке недолік призводить до простою робіт.
Витрата бітуму на 2 м² гідроізоляції фундаменту становить 1-2 кг при використанні тільки одного шару.
Витрата бітуму на проливку щебеню при першому шарі 6-8 л.
Витрата просочення щебенем вдруге скорочується вдвічі.
Щоб правильно розрахувати потреба у матеріалі, необхідно розуміти у яких одиницях виміру його купувати. Продаж бітуму здійснюється у брекетах та металевих банках.
 
У чому вимірюється
Але якщо використовувати підрахунок вручну, необхідно пам'ятати, що щільність дорівнює 1300 кг на м³.
Використовується математичний розклад для обчислення потрібної кількості для покупки, в яку просто підставляються параметри, залежно від того, що потрібно знайти літри чи кілограми.
V = m/p, де:
V – обсяг;
m – маса;
p – густина.

Якщо потрібен переведення бітуму з літрів у тонни, то отримане в результаті рішення формули число ділиться на 1000.
Щільність показник не точний, він змінюється залежно від температури та тиску. Вага бітуму в 1 м³ приблизно 1,3 кг згідно з цією формулою. Переведення у потрібні показники може здійснити у магазині під час закупівлі товару.
При покупці варто звертати увагу на особисту потребу, оскільки зберігання матеріалу потребує нормальних умов. Якщо немає можливості використовувати на будівництві спеціальну піч або інший спосіб нагрівання та плавлення, можна купити готовий склад від виробника в металевій банку.


Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 90/10
50.00грн.
Бітум будівельний БН 90/10 в брикетах
1
50.00грн.
Праймер битумный
79.00грн.
Смола бітумна
50.00грн.
Битум нефтяной кровельный БНК 90/30
38.00грн.
Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 60/90
1
30.00грн.
Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 60/90
34.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
23.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
29.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
32.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
35.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
22.00грн.
Показано с 1 по 12 из 14 (всего 2 страниц)