Фасадна водно-дисперсійна фарба

Фасадна водно-дисперсійна фарба
Фасадна водно-дисперсійна фарба застосовується для облицювання стін будівель. Широко поширені склади внутрішніх робіт. Але купити фасадну водно-дисперсійну фарбу можна для зовнішніх робіт. Дотримання технології фарбування дозволить зберегти декоративні властивості матеріалу протягом багато часу.

Різновиди фасадної водно-дисперсійної фарби:
Виробники пропонують кілька варіантів лакофарбового матеріалу для будь-якого призначення:
На основі ПВА. Ціна цієї емалі нижче інших видів. Білий клей не дає міцної основи, крім того погано протистоїть волозі, тому рекомендується наносити на стіни тільки під захистом навісу.
На основі латексу.
Технічні характеристики дозволяють використовувати для стін на вулиці, тому що не втрачає свій під впливом опадів. Емаль стійка до стирання та механічних пошкоджень. Хороша еластичність фасадної водно-дисперсійної фарби дозволяє приховувати невеликі тріщини.
 
На основі акрилу. Найоптимальніший і водночас дорогий варіант фасадної водно-дисперсійної фарби.
Покриття відрізняється довговічністю, не шкодить здоров'ю людини, не має їдкого хімічного запаху, відштовхує бруд та вологу, можна мити.
Акрилова емаль відноситься до дихаючих, не утворюється цвілі.
Підходить для більшості матеріалів основи – бетон, штукатурка, цегла, дерево. Стійко до механічних впливів.
Фасадна водно-дисперсійна фарба повинна правильно наноситися, щоб забезпечити тривалу експлуатацію стін.

Основні фактори вибору:
На ринку лакофарбових матеріалів представлений широкий асортимент фасадних водно-дисперсійних фарб. Щоб купити найкращий варіант, необхідно правильно підійти до вибору. Враховувати необхідно матеріал основи, зовнішні умови та інші нюанси роботи.

На що варто звернути увагу:
У якій країні провадиться.
Марка. За відгуками споживачів можна зрозуміти якість своєї продукції.
Рекомендації виробника на упаковці.
Паспорт та сертифікати якості.
Термін придатності та умови зберігання.
Обсяг тари та передбачувана витрата.

Етапи роботи з фасадною водно-дисперсійною фарбою:
Дотримання правил нанесення гарантує тривалий термін експлуатації.

Рекомендується здійснювати наступні етапи фарбування:
Фасадну водно-дисперсійну фарбу після розтину необхідно ретельно перемішати, оскільки компоненти часто відсікаються при тривалому зберіганні.

Вперше поверхня, що фарбується, потребує попереднього ґрунтування. Це допоможе вирівняти поверхню та покращити адгезію. Старий облицювальний матеріал видаляється.

Фасадна водно-дисперсійна фарба забарвлюється для надання потрібного кольору. Після додавання пігменту загальна маса ретельно перемішується. Так як емаль швидко висихає, то знадобиться не одна тара, тому важливо запам'ятати точну кількість кольору, щоб отримати рівний колір по всій поверхні. Купити рекомендується відтінок тієї ж марки, що і основний матеріал.


Робота починається з віконних отворів паралельно до вікна. Другий шар фасадної водно-дисперсійної фарби наноситься не раніше ніж через 4 години. Максимально рекомендується наносити трохи більше трьох шарів.

В Україні купити якісну фасадну водно-дисперсійну фарбу легко у нашому інтернет-магазині. У продажу є лакофарбові матеріали оптом та в роздріб. У прайсі, який можна завантажити, можна вибрати фасадну водно-дисперсійну фарбу за найвигіднішою вартістю.



Гумова фарба для дахів, оцинкування, шиферу, металевих та дерев'яних поверхонь
168.00грн.
Фарба фасадна 7700 Stancolux 9л
2910.00грн.
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)