Бітум

Бітум
Бітум – матеріал, який широко застосовується у будівництві. На сьогодні аналогів не існує. Його широко застосовують у будівництві. Купити бітум, значить, придбати унікальний дешевий та практичний матеріал, що відрізняється високими показниками довговічності. Але за великої потреби, ціна може здатися високою.
 
Про матеріал:
Бітум – це будівельна суміш густої консистенції або у твердому стані. Хімічний склад бітуму: вуглеводні та їх похідні (азотисті, сірчисті, металовмісні). Завдяки складу матеріал має особливості, що посилюють показники якості.
При своїй твердості за необхідністю виявляються якості рідини. Підвищення температури стимулює розрідження. Температура плавлення бітуму – від +160 до +200°С. Зворотні зміни призводять до затвердіння Такі властивості бітуму дозволяють змочувати та просочувати різні види основ. Поєднання елементів відбувається дуже міцним. Застосовується матеріал в рідкому стані, а ось зберігається і перевозиться в твердому.

Основні властивості бітуму дозволяють використовувати його при організації ізоляції. При повній полімеризації утворюється шар абсолютно непроникний та дуже міцний. Тому широко застосовується для гідроізоляції.
Часто постає питання, чим розчинити бітум. Матеріал не розчиняється у воді, але не стійкий до більшості розчинників. Суміш витримує вплив кислот, лугів та сольових розчинів.

З опису, що таке бітум, зрозуміло, що матеріал може широко застосовуватися при будівництві дорожнього полотна, покрівельних роботах, для гідроізоляції фундаментів і трубопроводів. Однак, складу властиво сильна руйнація з часом.
Також існує модифікований бітум – це суміш із модифікаторами, які посилюють властивості матеріалу. В даний час його сталі виробляє у великих обсягах.

Основні особливості застосування:
Спочатку його зберігають та перевозять у твердому вигляді. За нормальних умов довкілля матеріал почувається добре, але за підвищенні температури відбувається поступове розм'якшення, що може викликати проблеми з брекетами. Тому можна купити бітум оптом і не боятися псування.
У будівництві твердий склад готують до застосування. Виробництво бітуму передбачає використання різних нагрівальних приладів. Спеціальні печі мобільні легко перевозять з одного місця роботи в інше, а також компактні варіанти для, наприклад, покрівельних робіт.
Всі використовувані печі призначені не тільки для розрідження, але й у такому стані так довго, скільки це необхідно.
При приготуванні бітуму для асфальту за гостем дотримується температурний режим від 150 до 170 градусів. Дотримання всіх правил забезпечити довговічність дорожнього полотна, яке може витримувати до 1000 машин на день.
Якщо використовувати надмірну кількість матеріалу, то може вийти покриття з хвилями та зсувами. А при його нестачі відбувається швидке руйнування поверхні. Тому вміст бітуму в асфальтовій суміші за гостем має суворо дотримуватися.

 
Витрата:
Правильний розрахунок матеріалу вбереже від простою робіт, у зв'язку з необхідністю докупівлі, або ж від зайвих витрат.
Витрата бітуму на 1 м2 асфальтового покриття дорівнює 25 кг. Але за умови укладання матеріалу шаром в 1 см. Якщо дотримуватись правил ГОСТу і використовувати шар від 4 до 5 см, то відповідно потрібно від 100 до 125 кг. Розлив бітуму на 1 м² асфальту як фінішне покриття 0,3-0,4 л/м².
Витрата бітуму на 1 м² гідроізоляції фундаменту залежить від пористості основи. Приблизна витрата на фундамент із бетону 0,5 літра на 1 м².
Витрата бітуму на проливку щебеню становить від 0,5 до 0,9 л на 1 м ² при неглибокому застосуванні в 1 см. Якщо облаштування потрібно на глибокому рівні, то показники необхідно збільшувати. Витрата просочення щебеню бітумом залежить від товщини основи.
 
Як перевести обсяг у різні параметри
Продаж бітуму включає використання кілограмів та літрів для вимірювання об'єму матеріалу в різному його агрегатному стані. Щоб не застосовувати математичні формули, можна скористатися калькулятором.
Але якщо використовувати підрахунок вручну, необхідно пам'ятати, що щільність дорівнює 1300 кг на м³.
Використовується така формула для обчислення, в яку просто підставляються параметри, залежно від того, що потрібно знайти літри або кілограми.
V = m/p, де
V – обсяг;
m – маса;
p – щільність
Якщо потрібен переведення бітуму з літрів у тонни, то отримане в результаті рішення формули число ділиться на 1000.
Щільність показник не точний, він змінюється залежно від температури та тиску. Вага бітуму в 1 м3 приблизно 1,3 кг згідно з даною формулою.
 
Скільки коштує бітум:
Ціна бітуму залежить безпосередньо від коливань барелю нафти. Матеріал відноситься до дорогих, тим більше, що найчастіше його потрібна велика кількість і вигідніше купити оптом.
Найчастіше виробники пропонують упаковки по 180 та 257 кг, але можна зустріти і 25 кг. брикети. Ціна бітуму за 1 кг, як правило, не розглядається, оскільки склад набувається у великому обсязі. Але у середньому близько 22 грн. Виходячи з цього, можна порахувати ціну бітуму за 25 кг.
Отримання сертифіката відповідності та паспорта якості потрібне, тому переконайтеся, що вибрана продукція це має. Якість і надійність будівництва багато в чому залежить від будматеріалів, на яких найкраще не економити.

Чорний бітум
Бітум чорний затребуваний у різних галузях будівництва. Купити чорний бітум необхідно, якщо планується облаштування дорожнього покриття, даху, гідроізоляція фундаменту та інших робіт.

Про матеріал
Бітум чорний – це суміш природних нафтових продуктів із різними добавками. Хімічний склад чорного бітуму: вуглеводні та їх похідні (азотисті, сірчисті, металовмісні). Модифікований бітум - сучасна варіація всім звичного матеріалу. Додаткові вкраплення допомагають значно посилити специфіку складу та довговічність.
Підвищення температури стимулює розм'якшення. Температура плавлення бітуму – від +160 до +200°С. Такі властивості чорного бітуму дозволяють змочувати та просочувати різні види основ. Ці основні властивості бітуму роблять його ідеальним для гідроізоляції. При повному застиганні в умовах нормального середовища створюється міцне та непроникне покриття.
Часто постає питання, чим розчинити чорний бітум. Допоможуть деякі органічні склади.
З опису, що таке чорний бітум, зрозуміло, що матеріал може широко застосовуватися при будівництві дорожнього полотна, покрівельних роботах, для гідроізоляції фундаментів і трубопроводів. Але згодом починає кришитися.
 
Витрата
Витрата чорного бітуму на 1 м² асфальтового покриття дорівнює 25 кг на роботу в один сантиметровий шар. Розлив бітуму на 1 м² асфальту як фінішне покриття 0,3-0,4 л/м².
Витрата бітуму на 1 м² гідроізоляції фундаменту з бетону з невеликою пористістю 0,5 літра на 1 м².
Витрата бітуму на проливку щебеню становить від 0,5 до 0,9 л на 1 м² при одному сантиметровому шарі. Витрата просочення щебеню чорним бітумом залежить від товщини основи.
 
Переказ кількості
Продаж чорного бітуму виготовляється з розрахунку матеріалу для різного стану – твердого та рідкого.
Орієнтовна щільність від 1000 до 1300 на м³.
Нижче наведена проста формула:
V = m/p, де:
V – обсяг;
m – маса;
p – густина.
Якщо необхідний переведення чорного бітуму з літрів в тонни, необхідно розуміти, що щільність показник не точний, він змінюється в залежності від температури і тиску. Вага чорного бітуму в 1 м³ приблизно 1,3 кг згідно з цією формулою.
Ціна бітуму за 1 кг, не особливо актуальна, зважаючи на потребу у великих обсягах. Але у середньому близько 22 грн. Легко ціну бітуму за 25 кг та великі упаковки.
Основні особливості застосування
Звичний стан – твердість. Відмінно зберігається у нормальних умовах середовища. Тому можна придбати чорний бітум оптом.
У будівництві твердий склад потрібно спочатку правильно підготувати. Виробництво бітуму передбачає використання установок, що розігрівають. Спеціальні печі мобільні легко перевозять з одного місця роботи в інше, а також компактні варіанти для, наприклад, покрівельних робіт.
При виготовленні бітуму для асфальту.


Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 90/10
50.00грн.
Бітум будівельний БН 90/10 в брикетах
1
50.00грн.
Праймер битумный
79.00грн.
Смола бітумна
50.00грн.
Битум нефтяной кровельный БНК 90/30
38.00грн.
Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 60/90
1
30.00грн.
Битум строительный, дорожный битум для гидроизоляции БН 60/90
34.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
23.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
29.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
32.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
35.00грн.
Битум дорожный БНД 100/130
22.00грн.
Показано с 1 по 12 из 14 (всего 2 страниц)