Оцтова кислота
Фасування куб, дрібне фасування уточнюйте за телефоном 067 343 64 23
Оцтова кислота, етанова кислота, Термін «крижана оцтова кислота» вказує на оцтову кислоту в її безводній формі.
Фізичні властивості оцтової кислоти
Оцтова кислота є безбарвною прозорою рідиною з різким характерним запахом і кислим присмаком. Гігроскопічна. Необмежено розчинна у воді. Крижану кислоту легко змішувати з багатьма розчинниками; в оцтовій кислоті добре розчиняються неорганічні сполуки та гази.
Фасування оцтової кислоти:
куб-1000 кг, ціну уточнюйте.
Формула оцтової кислоти: CH3COOH.
Оцтова кислота також називається крижаною, так як при замерзанні утворює крижану масу, після розморожування, кислота оцтова не втрачає свої властивості і виявляє припікаючу дію.
Синтетична оцтова кислота застосовується у хімічній, фармацевтичній, лісохімічній промисловості та інших галузях народного господарства.
Застосування оцтової кислоти:
Оцтову кислоту, концентрація якої близька до 100%, називають крижаною.
Розчин оцту 70-80% називають оцтовою есенцією, а розчин від 3 до 15% називається оцтом.
Водні розчини оцтової кислоти широко використовуються у харчовій промисловості як харчова добавка E260 та побутової кулінарії, а також у консервуванні.
Оцтову кислоту застосовують для отримання лікарських та запашних речовин, як розчинник як приклад, у виробництві ацетилцелюлози, ацетону.
Розчин оцтової кислоти широко застосовується у фармацевтиці у складі комбінованих препаратів для зовнішнього та місцевого застосування при лікуванні інфекційних захворювань шкіри, нігтів.
Широко застосовується у друкарстві та фарбуванні.
Оцтова кислота використовується як реакційне середовище для окислення різних органічних речовин. У лабораторних умовах це, наприклад, окислення органічних сульфідів пероксидом водню, в промисловості - окислення пара-ксилолу киснем повітря в терефталеву кислоту.
Оскільки пари оцтової кислоти мають різкий дратівливий запах, можливе її застосування в медичних цілях як заміна нашатирного спирту для виведення хворого з непритомного стану.
Оцтова кислота, розведена до концентрації оцту, допоможе:
У видаленні в холодильнику неприємних запахів, для цього необхідно обробити поверхні усередині холодильника оцтовим розчином.
Надати харчовим пластиковим контейнерам свіжості.
Протерши кашкоподібною сумішшю з оцту та кухонної солі, це поверне чашкам після чаю та кави початкову білизну.
Продезінфікувати будь-які поверхні, зазвичай це роблять у ванній кімнаті або на кухні шляхом обробки раковин тканиною, просоченою оцтовим розчином. Одночасно засіб допоможе відчистити водний камінь, а також від забруднень в унітазі, використовуючи склянку розведеної оцтової кислоти, що містить хлор, що чистить засіб - вилити в унітаз і залишити на кілька годин, потім змити.
Видалити плями на килимах, доріжках, килимових покриттях, а також меблевій оббивці або матрацах: розтерти про забруднену поверхню суміш оцту (2 ст. ложки) та солі (1/4 склянки). Дати постояти на ніч, потім видалити засіб для чищення пилососом.
Так само дана суміш допоможе позбутися плям, що залишаються дезодорантом на одязі.
Відмити і освіжити мікрохвильову піч – оцтовий розчин помістити в склянці всередину і включити на кілька хвилин на повну потужність. Після цього частинки, що присохли, легко знімуться зі стінок вологою тканиною або губкою.
Видалити іржу або накип у ємностях - чайнику, кавоварці та інших, достатньо прокип'ятити в них оцтовий розчин.
Прочистити труби каналізації – додати до ¾ склянки води ½ склянки оцту і вилити в трубу, що засмічена. Чекати півгодини і потім влити зверху чайник окропу.
Відмити вікна, пластикові поверхні або кахель – забруднені місця обробити водно-оцтовим розчином (1:1), для більшого ефекту додати розчин соду.
Важливо! Завжди після використання оцтових розчинів або оцет містять чистячих засобів слід промити водою оброблювану поверхню.
ВИМОГИ БЕЗПЕКИ:
Оцтова кислота - безбарвна, легкозаймиста рідина.
Температура спалаху становить 38°С, температура самозаймання – 454°С.
Температурні межі займання: нижня 35°С, верхня 76°С.
Межі вибуховості парів суміші з повітрям: нижня 3,3% за обсягом, верхня 22% за обсягом.
Гасити тонкорозпиленою водою, газовими та порошковими складами.
Розчини оцтової кислоти з масовою часткою 30% і вище при контакті зі шкірою викликають опіки. Пари подразнюють слизові оболонки дихальних шляхів.
Гранично допустима концентрація (ГДК) парів оцтової кислоти повітря робочої зони виробничих приміщень - 5 мг/м.
Усі робочі приміщення повинні бути обладнані загальною та місцевою вентиляцією, що забезпечує концентрацію парів оцтової кислоти не вище гранично допустимої.
Перша допомога при попаданні кислоти на шкіру та слизову оболонку очей – рясне промивання водою.
Вовремя связались и отправили в тот же день.
Приехал за 5 мин мне все загрузили.
Удивительным образом кислота помогла мне в решении очень сложной проблемы с канализацией.
Очень благодарен, Эдуарду.
Рекомендую Лактехпром
Немає запитань про цей товар.
Теперь я с Вами! Спасибо! Все отлично!