Опис Каніфолі живичної вищий сорт:
КАНІФОЛЬ, це тверда смолиста речовина, що залишається після відгону леткої скипидарної олії від скипідарної сировини — живиці, яку видобувають із хвойних дерев.
Каніфоль тендітна, а колір її змінюється від світло-жовтого (така каніфоль напівпрозора) до майже чорного (непрозора каніфоль). Вона складається в основному з абієтинової кислоти, розчинна в простих ефірах, хлороформі, ацетоні, спиртах, бензолі, крижаній оцтовій кислоті та деяких оліях; її питома маса трохи вища, ніж у води.
Залежно від виду сировини та способу одержання розрізняють живичну, екстракційну та талову каніфоль.
Живичну каніфоль отримують з живиці сосни звичайної при відгоні з парою скипидару з одночасним сплавленням нелетючого залишку; екстракційну - з просмоленої деревини (в основному пнів) хвойних порід (так звана осмола) екстракцією бензином з подальшою відгонкою розчинника, летких в-в і одночасним сплавленням нелетючого залишку; талову - вакуумною ректифікацією талового масла.
Каніфоль, розчинена у водному розчині гідроксиду натрію, використовується у виробництві мил, особливо тих, від яких вимагається утворення густої мильної піни, наприклад, мила для гоління.
Розчинену в різних органічних розчинниках каніфоль використовують у виробництві емалей, лаків та фарб. Вона становить основу деяких видів восків та застосовується також у виробництві паперу.
Нет отзывов об этом товаре.
Немає запитань про цей товар.