Грунтовки

Грунтовка глибокого проникнення

Перед нанесенням декоративних або лакофарбових матеріалів будь-яку поверхню необхідно обробити. Для цих цілей використовується грунтовка. Вона дозволить підготувати будь-яку поверхню для поклейки шпалер, фарбування, вкладання плитки, зробить покриття надійним і довговічним. Грунтовка глибокого проникнення призведе до максимального ефекту. Як випливає з назви, вона глибоко проникає в основу, після її впливу поверхня стає більш однорідною, що приводить до рівномірного розподілу фарби, штукатурки, шпаклівки, шпалерного або плиткового клею.

Використання грунтовки, яку ви можете придбати у нас в Києві, позбавить вас від цвілі або грибка, а також значно зменшить витрати на оздоблювальні матеріали.

Існує велика кількість різновидів грунтовок, серед інших вам доступні:

♦ грунтовка для бетону

♦ грунтовка для дерева

♦ грунтовка для стін під шпалери

♦ інші варіанти.

Ціна грунтовки залежить не тільки від обсягу упаковки, але і від додаткових властивостей, подробиці про них можна дізнатися в описі кожному конкретному товару.

Особливості грунтовки глибокого проникнення:
Основна особливість – глибоке проникнення в основу. Частиною грунтовки є частинки сполучних речовин, в тому числі і акрилових полімерів. Такі ультрамілкі частинки проникають в усі пори, надійно закриваючи їх. Після того, як грунтовка глибокого проникнення висихає, не з'являється газопроникна плівка. Тому вона так добре підходить не тільки для бетону, але і для дерева.
 

В основному грунтовку глибокого проникнення використовують на бетоні або штукатурці. Грунтовка грунтовно склеює дрібні частинки поверхні, тим самим не даючи їй обсипатися. Основа добре просочується, після цього вона практично не поглинає оздоблювальні лакофарбові матеріали, а також дає можливість швидше наклеювати шпалери для стін.

Наноситься грунтовка глибокого проникнення або валиком або пензлем, поверхню необхідно попередньо знежирити. Також варто видалити пил, працювати найкраще при температурі від 5 до 30°С. Залежно від поглинаючої здатності поверхні грунтовка сохне від півгодини до декількох годин.

Вибирати ґрунтовку потрібно виходячи з поглинаючих властивостей підстави, на яке вона буде наноситися. Грунтовка глибокого проникнення потрібна для пухких і пористих основ. Ви досягнете максимального ефекту від застосування грунтовки і в тому випадку, якщо вона буде мати єдину основу з фарбою, яка буде наноситися пізніше. Наприклад, акрилові грунтовки відмінно поєднуються з акриловими фарбами.АК-0209 грунтовка термостойкая быстросохнущая
170.00грн.
Грунт - Эмаль АК-125 ОЦМ
98.00грн.
Грунт 323 - быстросохнущий алкидный грунт по металлу
186.33грн.
Грунт 360 - грунт фосфатирующий, для оцинковки, алюминия, меди, легких сплавов
660.00грн.
Грунт 751 - цинконаполненный грунт, жидкий цинк
544.55грн.
Грунт 8001- полиуретановый Станколак
455.00грн.
Грунт 812 - эпоксидный антикоррозиционный грунт
271.80грн.
Грунт 850 эпоксидный для бетона
607.20грн.
Грунт АК-069 Для грунтования деталей из алюминиевых, магниевых сплавов.
86.00грн.
Грунт АК-070 Для грунтования деталей из алюминиевых, магниевых, титановых сплавов
86.00грн.
Грунт АК-100 для грунтования металлических и железобетонных поверхностей
154.00грн.
Грунт ВЛ-02 для грунтования цветных и черных металлических поверхностей, для защиты металла
90.00грн.
Показано с 1 по 12 из 59 (всего 5 страниц)