Краски

Краски

Якісна фарба для фасаду

Погодьтеся, оздоблення фасаду повинна одночасно виконувати дві важливі функції – захищати матеріал стін від негативного впливу різних факторів зовнішнього середовища, і прикрасити фасад будівлі. Фарба для фасаду будинку може впоратися з поставленими вище завданнями «на відмінно»!

Фарба для фасаду для будинку являє собою спеціальну суміш для зовнішньої обробки будівель, яка з-за особливостей умов експлуатації повинна відрізнятися високою якістю, щоб протистояти несприятливим погодним умовам, і прикрашати будівлю своїм зовнішнім виглядом.

Потрібна фарба для фасаду з дерева? Або, може бути, вам потрібно покрити фарбою бетонну поверхню фасаду? У першому випадку вам краще вибрати водостійку фарбу, а в другому – лугостійку. Ну а для покриття металевого фасаду, логічно вибрати фарбу з антикорозійними властивостями, що «продовжить життя» металевого фасаду в повній мірі. Фасадна фарба зручна у вирішенні фарбування різних поверхонь.

Фарба для фасадних робіт: основні види

  1. Масляний. Через низьку паропроникність такий тип фарби підходить для обробки виключно дерев'яних фасадів. Створює досить щільний оздоблювальний шар.
  2. Емальований.
    • Алкідні фарби. Такі розчини алкідних смол в уайт-спирите відрізняються токсичністю, тому працювати з ними слід обзавестися засобами індивідуального захисту. Створюють досить міцне, щільне, жорстке і довговічне покриття.
    • Поліуретанові фарби. Створює покриття, яке за зовнішнім виглядом нагадує глянсову пластмасу. Створюється на основі смол-поліуретанів, відрізняється еластичністю стійкістю до фізичних пошкоджень.
  3. Мінеральний. Ідеально взаємодіють з оштукатурених поверхнями. Створюють міцне покриття, яке досягається за рахунок карбонізації вапна.
  4. Водорозчинні (силіконо-емульсійні, полівінілацетатні, акрилові). Створені на основі води і відрізняються високими показниками екологічності та надійності.

Саме хімічний склад фарб, які представлені в нашому інтернет-магазині в широкому асортименті, визначає їх експлуатаційні властивості та ціну. Сполучна або плівкоутворювальна речовина, як найважливіша складова фарб, визначать якість лакофарбового покриття. І в цьому сенсі фарби, що володіють властивістю самоочищення, заслуговують особливої уваги. До числа таких фарб відносяться силіконові, силікатні, акрилові, модифіковані силіконовими полімерами фарби створюють гідрофобні плівки, фасадна фарба яка не дозволяє бруду вбиратися в стіни і легко змивається. Як результат: стіни завжди чисті, так як будь-які забруднення не затримуються надовго на поверхні пофарбованих стін, а змиваються водою.

Робіть вигідні покупки з магазином ЛАКТЕХПРОМ Україна!

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте можливість не просто купити фасадну фарбу, але і завжди отримати грамотну консультацію щодо вибору оптимального варіанту фарби, яка підійде саме вам!

Доставку будматеріалів здійснюємо по Києву і області в точно обумовлені терміни.Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex
73.00грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex База С
78.90грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Бежевый
77.20грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Белый
76.50грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Вишневый
83.90грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Коричневый
73.00грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Кремово-розовый
72.30грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Песочный
72.30грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Светло-коричневый
67.40грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Светло-серый
72.30грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Серый
70.00грн.
Краска для цоколя и фасада Фарбекс / Farbex Черный
74.60грн.
Показано с 1 по 12 из 29 (всего 3 страниц)